Parafia NMPNP w Redzie-Rekowie

Strona parafialna NMPNP w Redzie-Rekowie

OVERVIEW

This web page parafiarekowo.org presently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have probed twelve pages inside the website parafiarekowo.org and found forty websites referring to parafiarekowo.org. We were able to note three contacts and directions for parafiarekowo.org to help you reach them. This web page parafiarekowo.org has been online for eight hundred and eighty-three weeks, four days, thirteen hours, and twenty-one minutes.
Locations
Online Since
Jul 2007

PARAFIAREKOWO.ORG RANKINGS

This web page parafiarekowo.org is seeing alternating levels of traffic within the past the year.
Traffic for parafiarekowo.org

Traffic ranking (by month) for parafiarekowo.org

Traffic ranking by day of the week for parafiarekowo.org

PARAFIAREKOWO.ORG HISTORY

This web page parafiarekowo.org was first recorded on July 31, 2007. It is now eight hundred and eighty-three weeks, four days, thirteen hours, and twenty-one minutes young.
REGISTERED
July

BUSINESS LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

LINKS TO WEB PAGE

Parafia p.w. św. Antoniego Padewskiego w Redzie ul. F. Fenikowskiego 4, 84-240 REDA, woj. pomorskie

Ul F Fenikowskiego 4, 84-240 REDA, woj. Informujemy, że Rocznica I Komunii św. III odbędzie się w niedzielę 17 maja na mszy .

WHAT DOES PARAFIAREKOWO.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafiarekowo.org Mobile Screenshot of parafiarekowo.org Tablet Screenshot of parafiarekowo.org

PARAFIAREKOWO.ORG HOST

I diagnosed that a lone root page on parafiarekowo.org took six hundred and eighty-eight milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so therefore our crawlers consider this site not secure.
185.38.248.242

NAME SERVERS

ns1.webpc.com.pl
ns2.webpc.com.pl

I caught that this domain is operating the Apache/2 os.

Parafia NMPNP w Redzie-Rekowie

Strona parafialna NMPNP w Redzie-Rekowie

CONTENT

This web page states the following, "Parafia pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny." Our analyzers viewed that the web page stated " Msze święte odprawiane w tygodniu." The Website also said " Odprawiane nieregularnie - więcej informacji w dziale intencje. 2006 - 2008 Parafia NMPNP." The website's header had parafia as the most important search term. It is followed by reda-rekowo, NMPNP, and parafia Reda-Rekowo which isn't as ranked as highly as parafia. The next words they uses is .

VIEW SUBSEQUENT WEB SITES

Parafia pw. Św. Marcelina w Rogalinie - Archidiecezja Poznańska

Witam na stronie parafii pod wezwaniem Świętego Marcelina w Rogalinie. Zapraszam do zapoznania się z niezwykłą historią kościoła. Na pozostałych stronach znajdą Państwo również informacje o możliwościach zwiedzania. Tych pełnych historii miejsc, godziny odprawiania Mszy Świętych. Informacje dla osób pragnących zawrzeć związek małżeński w naszej parafii. W przypadku wszelkich spraw związanych z parafią, zapraszam do kontaktu.

Parafia Rokietnica, Cmentarz Parafialny - szukaj grobów swoich bliskich.

Dziękujemy Wszystki za włączenie się do akcji. Już po raz kolejny w Nszej parafii w Uroczystość Objawienia Pańskiego odbyło się spotkanie z czwartym Królem. Błogosławieństwa Bożej Dzieciny; pokoju i obfitości łask. Dla Wszystkich Parafian i Gości. Z darem modlitwy! Ks prob. Dając świadectwo naszej miłości, sami wzbogacajmy się o tę miłość.

Aktualności rok 2018

Skocz do menu nawigacyjnego i logowania. Parafialna Rada do spraw ekonomicznych. Nowenna do Matki Bożej rozwiązującej węzły. Historia Ludzi - Antoni Bocianowski. I spowiedź niedziela Miłosierdzia 2018.

Strona Główna - Parafia Rudna Wielka pw. św. Teresy od Dzieciątka Jezus

Święta Tereso, której niebem jest czynienie dobra na tej ziemi. Racz rzucić na nas obfity deszcz róż łask Jezusowych.